Wakacje w Polsce

wczasy, wakacje, urlop

 

Gdańsk

22 April 2010r.

Gdańsk jest bardzo popularnym miastem w Polsce i obok Krakowa, Poznania czy Wrocławia jest wymieniany jako najpiękniejsze miasto w kraju. Temu niezwykłemu urokowi nie mogą się także oprzeć turyści zza granicy, którzy coraz liczniej odwiedzają to miasto. Morze, piękna plaża, port i urokliwe zabytkowe miejsca sprawiają, że turyści zakochują się w tym mieście. Jest to jedno z największych miast w Polsce, dlatego nie brakuje tu miejsc noclegowych i turystycznych.


Ustka

22 April 2010r.

Ustka jest bardzo znanym miasteczkiem turystycznym. Położona jest nad samym morzem u ujścia Słupii. Znajduje się tu bogata oferta turystyczna i noclegowa. Rokrocznie zjeżdża tu tysiące turystów, którzy chcą wypocząć nad polskim morzem. Plaże w Ustce są bardzo szerokie a piasek jest niezwykle miękki. Zachęca to do długiego wygrzewania się na słońcu. Niewiele osób zapewne wie, że Ustka była ulubioną polską miejscowością nadmorską Żelaznego Kanclerza.


Łeba — miasteczko liczące około 3500 mieszkańców

31 August 2011r.

Łeba — miasteczko liczące około 3500 mieszkańców — znana jest przede wszystkim jako ulubione kąpielisko nadmorskie, a poza tym jako niewielki port rybacki. Leży przy ujściu rzeki Łeby, na prawym jej brzegu, pomiędzy jeziorami Łebsko na zachodzie i Sarbsko na wschodzie. Łeba jest miasteczkiem o luźnej zabudowie.